Jsem intradenní obchodník

O své obchody a zkušenosti se rád detailně dělím. Díky tomu své studenty posouvám k ziskovému tradingu. Každý Váš pokrok je pro mě obrovskou satisfakcí!

Co na Apari nabízím?

Lidem, kteří to myslí s tradingem vážně, jsem otevřen v rámci kurzů a uzavřeného fóra 
předávat své know-how daytradingu, které jsem získal během 11 let obchodování. 

Jak spolupráce se mnou probíhá?

Teorie

Nejdříve se musíte naučit a porozumět nezbytně nutné teorii, se kterou budete neustále pracovat v prostředí trhů. Tyto informace načerpáte sledováním videolekcí, ve kterých si projdeme vše s jasným a názorným vysvětlením.

Příprava

Další fází je celková technická příprava, kde si vytvoříte Váš pracovní prostor. To obnáší založení účtu, stažení a zprovoznění obchodní platformy, napojení dat, nastavení grafů a indikátorů a další důležité detaily potřebné do začátku.

Praxe

Nyní je správná chvíle pro přenášení teorie do praxe. Obchodování na SIM účtu a osahávání si živých trhů. Tady se učíte nalezát konkrétní obchodní situace v trzích a nabyté znalosti, proměňovat ve zkušenosti. Později v reálné ziskové obchody.

Interakce

Nekonečná studna informací! Tak by se dalo nazvat uzavřené fórum, ve kterém s Vámi udržuji kontakt. Každy trader zde má své vlákno pro prezentaci svých výsledků. Ty si se všemi členy fóra komentujeme a obohacujeme se o nové důležité poznatky.

Jak spolupráci hodnotí účastníci?

Leoš Č.
Read More
Důvod proč jsem se rozhodl o víkendu absolvovat kurz APARI byl ten, že přecházím na po určité době na live obchodování a zde se za každou chybu velmi tvrdě trestá v podobě zasažených stop losů. Chtěl bych touto cestou Davidovi poděkovat za vyčerpávající informace. Proti nám běžným retail traderům stojí armády matematiků, chytrých mozků, kde vítězí jen ti nejlepší. Díky zveřejňování obchodů live David dokázal, že se dá na tomto bojišti konzistentně vydělávat. Ukázal mně cestu, která není jednoduchá, ale pokud budu dodržovat pravidla, můžu po ní kráčel dál. Snad jen doplním, pokud se chcete dostat o mílový krok dále, mohu tento kurz jen doporučit. Díky Leoš​
Lukáš H.
Read More
Hledal jsem neco co by mi pomohlo s casovanim obchodu, a tak jsem vyuzil nabidky Davida a jeho druhe casti kurzu. Po jeho absolvovani jsem dostal opravdu velke mnozstvi novych praktickych informaci, ktere mohu aplikovat do meho pristupu a zcela jiste zajisti posunuti meho tradingu o level vyse. Kdo ma zajem vice nahlednout “pod poklicku” cenovych usecek, obracenim se na Davida urcite chybu neudela.​
Jaroslav P.
Read More
Sám recenzím na stránkách traderů nevěřím, ale z víkendového kurzu jsem nadšený a proto, když mě David požádal o zpětné shrnutí mých dojmů, je to to nejmenší co můžu udělat. Na kurz jsem se rozhodl jít, protože o Davidovi a jeho obchodování vím již od roku 2014 ze serveru Finančník. To, že je i po třech letech stále „viditelný“ ve světě tradingu, mi dodalo potřebnou důvěru se pro kurz rozhodnout. Výklad šel postupně od základů až do úplných detailů a vše do sebe perfektně zapadalo. Je vidět, že každý Davidův úkon v trhu je od začátku až do konce promyšlený ze spousty stran jako šachy nebo poker. Přesně o takovýhle přístup se snažím i já a jsem rád, že mohu čerpat z Davidových zkušeností.​

Rozhovor

Pro jeden z největších serverů o obchodování u nás.

Rozhovor, který se mnou připravil jeden ze zakladatelů serveru finančník.cz. Zde jsem také delší dobu ostatním traderům pomáhal v uzavřených i veřejných vláknech pod přezdívkou BOBR.

Jsem pro Vás spravným mentorem?

Pokud ANO, neváhejte mne kontaktovat. 
Udělejte první krok a začněte studovat.
Budu se na Vás těšit v kurzu a uzavřeném fóru!

Jaký je můj příběh?

Objevení a euforie

V 16 letech jsem zaslechl na gymnáziu slovo „burza“ od spolužačky. Její otec se burzou živí a to ve mně vyvolalo pocit dosažitelnosti! Když to může dělat otec kamarádky, tak já také! Byl jsem extrémně namotivovaný z objevení tradingu. Přečetl si 2 knížky a zašel na jeden free kurz českého CFD’s FOREX brokera.

Trpká realita

Abych to zkrátil… Prodal jsem svojí krosku (motorku), všechny nepotřebné věci, plus rozbil mé prasátko s penězi z brigád a šel do toho! Protože mi bylo 16, tak jsem musel přemluvit taťku, aby si účet založil na sebe a doma mohl obchodovat na jeho jméno. Výsledek? 3 x smazaný účet a naprosto psychicky zlomený!

První investice

Veděl jsem, že nějaké procento traderů dokáže být uspěšných a to mi dávalo naději, že je možné tradingem přeci jen vydělat. Bude to ale mnohem složitější a časově náročnější než jsem si myslel na začátku. Začal jsem být jako houba! Číst další a další knihy, sledovat stránky a videa zahraničních traderů, absolvoval desítky kurzů a osobních mentoringů. Najednou jsem teoreticky pochopil o čem burza je očima profesionálů. Věděl jsem čeho chci dosáhnout (realistickýma očima). A hlavně, měl jsem plán, jak se k vytyčenému cíli přibližovat krok po koku. První rozumně investované peníze jsem NEvložil do trhu, ale do sebevzdělání!

Obrat

Od té doby utekly 3 roky tvrdé práce, testovaní a přenášení teorie do praxe. Vše testováno na SIM účtu. Když jsem byl s výsledky spokojený, tak jsem začal zkoušet LIVE. Nyní jsem se motal kolem nuly a to byla má výhra. Zní to možná trochu skromně, ale pravdou je, že už i tak se řadíte mezi malé procento úspěšných. Druhá pravda je, že osahávat si živé obchodování „zadarmo“ Vám dodá spousty cenných zkušeností, na kterých dále stavíte. Ty Vám nikdo v žádném kurzu nepředá…

Ovoce

Výsledky se zlepšily a já konečně začal do kapsy sbírat první dolary v průběhu let. Nutně tomu však musely předcházet výše zmíněné nezdary. Proto nikdy nikomu „nemažu med kolem huby“, že je daytrading snadný. Není, je sakra složitý! Protože jsem si tím prošel a mohu předat cenné zkušenosti, tak nyní pomáhám i ostatním traderům v rámci kurzů.

Byť stále bojuji s psychikou, která mě v rozvoji brzdí nejvíce, tak již nyní mi trading dokáže tvořit zajímavý zisk. Ten zase využívám k dalšímu podnikání, cestování a hlavně vzdělání.