Základní kurz
intradenního obchodování
A-Z

Získejte kvalitní základy pro úspěšný start kariery tradera. Dopřejte si komfort a přeskočte školácké chyby. Naučte se základní přístupy, strategii a udělějte si trading maximálně jednoduchý.

Tento kurz Vám předá vše, co musí trader znát a ušetří nemálé peníze!

Apari - zakladni kurz intradenniho obchodovani A-Z
 • On-line kurz
 • Mnoho hodin prezentace (délka prezentace je delší, než běžný celodenní kurz).
 • Možnost přehrávat kurz opakovaně a kdykoliv.
 • Obsahuje pracovní soubory vztahující se k výkladu (excel, indikátory atd.).
 • Přístup do uzavřené diskuze, kde může student klást libovolné dotazy (platí pouze pro kurz Order Flow).

Čtěte více ZDE!

Mgr. David Dias

Mgr. David Dias

Proč kurzem projít?

Právě jste se o obchodování dozvěděli a láká Vás myšlenka se tím živit? Zároveň jste zjistili, že nevíte, jak a odkud začít tak, abyste měli šanci uspět?

Pak právě pro Vás je tento podrobný kurz. Povedu Vás lekcemi, kde se vše dozvíte krok za krokem s praktickými ukázkami a také, jak začít obchodování s malým účtem.

Proč on-line kurz?

Rok 2018 jsem strávil cestováním. Rok 2019 bude zřejmě velmi podobný.

Z tohoto důvodu neobchoduji na každodenní bází a nemohu pořádat kurzy živě.

Proto aktuálně přetvářím kurzy do on-line podoby, která bude dostupná již brzy!

Čtěte více ZDE!

Program

Lekce v kurzu

Tento kurz jsem sestavil pro začátečníky a mírně pokročilé. Uvádí do problematiky tradingu a seznamuje se zakladními znalostmi, které musí každý trader pochopit, aby dokázal postavit reálně obchodovatelnou strategii. 

Součástí kurzu jsou pomocné excel soubory pro zapisování, analyzování a interpretaci výsledků, na základě kterých systém dále kalibrujeme. Seznamuje se zakladní orientací v grafech, s opakujicími se vzory (tzv. price action patterny), s výhodami a neváhodami užívání indikátorů a s jejich celkovým srovnáním. 

Kurz dále obsahuje pravidla a doporučení, jak na obchodní plán, a seznamuje tradery s money managementem – řizení pravděpodobného potenciálu profitu a s řízením rizik – a také se základy orientace v profesionálním obchodním programu, s výběrem důvěryhodného brokera a relevantních tržních “tick by tick” dat. Závěrem se dozvíte základní nastítění konkrétní strategie se všemi potřebnými náležitostmi.

Cílem tohoto kurzu je dostat tradera do pozice soběstačného obchodníka, kdy ví, co dělá, co může očekávat a sám dokáže kontrolovat svou výhodu na trhu.

Úvod do obchodování

V úvodní lekci se seznámite se základními pojmy tradingu. Objasním Vám význam tradingu v pravém slova smyslu. Naučím Vás, jak se orientovat v cenových grafech a doporučím, jak a kde začít dělat první kroky.

Výběr trhu

V následující lekci probereme jednotlivé kategorie tržních instrumentů, které můžeme na burze obchodovat, včetě jejich výhod a nevýhod. Vysvětlím Vám, které z nich jsou vhodné pro intradenní obchodování a s ohledem na tento výběr Vám dále doporučím, jak vybrat správný časový rámec, který bude možné sledovat bez přílišné náročnosti na pozornost. 

Obchodní plán

Tato lekce Vás seznámí s obchodním a tradingovým plánem. V excelovém souboru, který jsme pro vás připravili, a který je součástí kurzu, Vám ukážu, jak vše už od začátku profesionálně koncipovat a jak si vytyčit dosažitelné cíle, které budete sledovat. V této lekci se také dozvíte, k čemu je dobrý backtest Vaší strategie a jak zapisovat a vyhodnocovat své výsledky.

Money management

Stěžejní kapitola celého kurzu. To, jak budete řídit své finance ve svém obchodním přístupu má přímý dopad na to, jak bude Vaše strategie úspěšná. I průměrná strategie může vykazovat dobré výsledky díky kvalitnímu money managementu a naopak. V této lekci se také dozvíte, na jak velké profity byste měli cílit na základě podstupovaného rizika ztráty, a jak s rostoucím kapitálem zvětšovat obchodovaný objem kontraktů, a zvyšovat tak příjem z trhů.

Software a data

Lekce zaměřená více na technickou stránku věci. Ukážeme si, jaké jsou aktuální profesionální obchodní platformy na trhu, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Seznámíte se s postupem, jak SW získat, jak ho obsluhovat a jak pracovat v jeho prostředí. Druhá část lekce Vám objasní problematiku burzovních dat, která ‘tečou’ z burzy do našich obchodních platforem. Jejich kvalita a rychlost je klíčová, a proto je dobré mít jasno v tom, jaká data jsou na co vhodná a kde je získat.

Broker

Kdo je to broker a co by měl splňovat. Dozvíte se, jak poznat seriózního brokera, v jakých cenových relacích se brokeři pohybují a jaké služby nabízejí za investované peníze. Dozvíte se také, jakého brokera jsem si zvolil já a proč. Každý broker se profiluje jinak a hodi se pro jiný obchodní styl.

Práce v Ninja Trader

V této lekci se seznámíte se základy ovládání profesionální obchodní platformy. Ukážu Vám, jak vybrat trh a otevřít příslušný graf, co obsahuje lišta toolbar, jak pracovat v prostředí grafu, jak do grafu přidávat jednotlivé indikátory a následně je editovat, jak přehrávat historická data v režimu RePlay a mnoho dalšího.

Indikátory

Další lekce Vám objasní, co to indikátory vlastně jsou a jak Vám mohou pomoci s interpretací cenového grafu a s určením charakteru trhu. Představím Vám základní typy indikátorů se všemi jejich výhodami a nevýhodami.

Price action

Tato lekce Vám ukáže druhý způsob, jak analyzovat cenu – pomocí samotné cenové struktury a v ní vznikajících určitých paternů, podle kterých se dále orientujeme. Dozvíte se výhody a nevýhody této varianty a uvidíte konkrétní ukázky, použití aplikace v trzích a propojení PA analýzy s indikátory.

Obchodní systém

V poslední lekci Vám představím konkrétní obchodní přístup, jednotlivosti, ze kterých je složen, a celkový obchodní plán. Tato lekce je tak prvním krokem pro ‘osahání si’ trhů, vyzkoušení backtestu dat a následný papertrading. Zároveň představuje příklad, jak stavět vlastní obchodní strategie.

Jistě v kurzu oceníte!

10 let zkušeností

Díky dlouholetým zkušenostem s tradingem a také vzděláváním mých posluchačů vím, kde se skrývají největší nástrahy na každého tradera. Tyto zkušenosti odráží sestavení celého výukového programu a kopírují rozvoj většiny začátečníků.

12 hodin výkladu

Chci, aby každá informace byla v kurzu maximálně pochopena. Proto je výklad velmi podrobý. Neučím pouze "JAK NA...", ale taky "PROČ SE DĚJE...". Tím získáváte 12 hodin nabitých opravdu hodnotnými a cennými informacemi.

Výhoda v trzích

Vím, jak těžké a obtížné mohou být začátky, když se v problematice "plácáte". Dnes již vím, co má smysl v intradenním obchodování sledovat a kde nacházet "EDGE" v trzích. O tyto informace se dělím a vysvětluji je.

Vlastní tempo studia

Studujte tam, kde vám to vyhovuje a hlavně vlastním tempem. Celý výklad není možné vstřebat za jeden den. To řeší on-line kurz, který Vám umožňuje sledovat každkou lekci zvlášť, jen když to vyhovuje Vám. Kurz je časově neomezený, takže si jej můžete přehrávat opakovaně s plnohodnotným komentářem.

Dnes už vím, že naučit se dá vše a s obchodováním to není jinak. Mým cílem je předat Vám letité znalosti a zkušenosti s intradenním obchodováním. Porozumějte tak samotné podstatě a nebudete dále nuceni slepě nasledovat něčí balck-box strategie.

Znalosti, které je potřeba mít?

 • Naučím Vás vše o tradingu jako naprosté začátečníky.
 • Nemusíte o něm tedy vědět vůbec nic!
 • On-line kurz vhodný jako první zdroj informací.
 • Přehledně nahrazuje knihy a samostudium.

Jak získat SLEVU 15 %?

Máte o seminář zájem, chcete být informováni o spuštění a zároveň získat slevu?

 • zaregistrujte zdarma na kurz!
 • podpořte mou FCB stránku vaším „Tohle se mi líbí“!

Registrací si „rezervujete vstupenku“ se slevou. Bude  Vám zaslána potvrzující zpráva emailem. Zde Vám později také dorazí informace o spuštění kurzu se speciálním linkem, kde si budete moci zakoupit kurz se slevou 15%! Možnost získat slevu platí do doby než kurzy dotvořím a spustím.

Registrace na seminář

Apari - zakladni kurz intradenniho obchodovani A-Z

Základní kurz

intradenního obchodování

A-Z

Forma:

On-line předpřipravená videa

Cena vč. DPH

3 450 Kč

SLEVA 15 % nyní za:

2 966 Kč

Sdílej kurz se svými přáteli.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin