Pokročilý kurz
Order Flow

Vyskočte na vrcholný stupínek současného daytradingu. Porozumějte číslům míhající se na monitorech většině profesionálních obchodníků a odhalujte aktivitu tvůrců trhu, kteří obchodují proti nám. Naučte se tyto skryté principy a obchodujte na straně chytrých algoritmů.

Toto je druhá stavební součást mé strategie. Chcete-li komplení strategii, pak ji doplňte o kurz Market Profile.

 • On-line kurz
 • Mnoho hodin prezentace (délka prezentace je delší, než běžný celodenní kurz).
 • Možnost přehrávat kurz opakovaně a kdykoliv.
 • Obsahuje pracovní soubory vztahující se k výkladu (excel, indikátory atd.).
 • Přístup do uzavřené diskuze, kde může student klást libovolné dotazy (platí pouze pro kurz Order Flow).

Čtěte více ZDE!

Mgr. David Dias

Mgr. David Dias

Proč jít na kurz?

Jste pokročilejší obchodník a víte proč obchodujete futures trhy, ale zároveň nevyužíváte plný potenciál informací, který lze z trhu získat? Zaujala Vás má metoda časování vstupů do obchodů ZDE? Chcete vědět co se odehrává uvnitř pohybu každé cenové úsečky?

Pak právě pro Vás je tento prémiový kurz určený a posune Vás. V kurzu Vás naučím a předám letité know-how obchodování na základě toku objednávek (Order Flow), pokročilé techniky časování vstupů, analyzování pravděpodobností, volby vhodného risk reward ratio na základě aktuální tržní aukce, doživotní licence k mým indikátorům, vstup do VIP fóra a mnoho dalšího!

Proč on-line kurz?

Rok 2018 jsem strávil cestováním. Rok 2019 bude zřejmě velmi podobný.

Z tohoto důvodu neobchoduji na každodenní bází a nemohu pořádat kurzy živě.

Proto aktuálně přetvářím kurzy do on-line podoby, která bude dostupná již brzy!

Čtěte více ZDE!

Program

Lekce v kurzu

Kurz je určen obchodníkům, kteří se obchodováním na futures již delší dobu zabývají a plně chápou základní principy.

*Na kurzu není prostor pro vysvětlování základů. Ty můžete nastudovat v základním kurzu – ZDE. Zároveň doporučuji mít již vlastní strategii, do které obchodování Order Flow zapojíte nebo můžete jako přípravu navštívit kurz- ZDE.

Je potřeba zmínit, že Kurz Order Flow je druhou polovinou mého know-how, podle kterého sám obchoduji a tyto obchody pak zveřejňuji. 

Výstupem bude obchodníkovi předat letité know-how, pomocí kterého posune své obchodní dovednosti na úroveň profesionálních diskrečních intradenních obchodníků. Tyto principy lze také implementovat do vašich současných obchodních strategií. 

Získáte flexibilní přístup zohledňující aktuální náladu trhu pro dosahování vyrovnanější distribuci zisků s řízenými propady účtu. Přávě velkými drawdowny bývají zatíženy běžné obchodní přístupy, protože nerespektují aktuální náladu trhu.

Kurz si klade za cíl obchodníka dostat na úroveň, kdy se dokáže orientovat v prostředí, ve kterém obchoduje. Dokáže rozeznávat co byla objektivní ztráta a co ztráta vlivem chyby. Kdy je vhodné vybrat profit v čas a kdy už se jen modlíte, aby se cena prokousala k vašemu targetu. Zvyšovat svou konzistenci.

Trading je primárně o X tisících hodinách praxe a zvladnutí psychiky. Proto vám bohužel nemohu říci, že vás kurz naučí vydělávat během jednoho dne na vaše sny, jako to slibuje většina mentorů, jen aby se zavděčili a prodali svůj kurz. Trading je náročný, a proto nikomu nelíčím vzdušné zámky, ba naopak.

Účastníci trhu

Pro pochopení obchodování musíme dokonale znát “hrací” pole. To obsahuje různé protihráče, které maji své strategie a motivy k obchodování. V této lekci si vysvětlíme, jak využít informáce o protihráčích ve prospěch časování a řízení našich obchodů.

Časování vstupů OrderFlow

Toto je klíčová lekce, zabývající se samotným tokem objednávek na burzu. My tuto aktivitu můžeme sledovat v reálném čase a vyhodnocovat ji jako boj mezi nakupujícími a prodavajícími. Analýza nám potvrzuje nebo neguje naše veškeré předchozí hypotézy a přípravy na daný obchodní den. Zároveň můžeme analýzou orderflow sledovat aktivity chytrých market makerů, fondů, bank a hloupých (ztrácejících) retail obchodníků.

Vlastní studie – dynamika trhu

Při detailní analýze orderflow a zejména při analýze dynamiky nám nepostačí běžné nástroje, které jsou dostupné v obchodních platformách. Pro tyto účely jsme sestavili vlastní studie. V této lekci Vám ukážu, jak mi pomáhají, jak s nimi pracovat, a jak si stále udržovat náskok před běžnými retail obchodníky.

Vstupní setupy

Lekce, ve které si přeneseme teorii do praxe, protože v reálných trzích může vše vypadat malinko odlišně. Mnoho zachycených situací (snímky obrazovky) vám dá ucelenější představu, jaké podoby a průběhy může vytvořený objem a dynamika mít. Ukážu , jak konkrétně vstupovat do trhu agresivně a kde je možné vstoupit konzervativněji. Všechny tyto informace dokážeme vyčíst z order-flow.

Aktivní trade management

Další lekci jsem zaměřil na profesionální řízení obchodů na základě všech výše prezentovaných znalostí. Dozvíte se, kdy volit agresivnější přístup a kdy být s obchodem zdrženlivější. Naučím vás určit si, kdy můžete zvětšovat své naplánované profit-targety nad rámec struktury trhu. Kdy bychom naopak měli raději akceptovat drobnější zisk díky nově příchozím informacím z trhu. Často mohou odhalit skutečnost, že původně obchodovaná myšlenka již pozbyla platnosti, a proto je lepší pozici opustit.

Video ukázky

Spolu se podíváme na příklady ziskových i ztrátových obchodů z nahrávek trhů spolu s celistvým komentářem, protože videa vždy zachycují celou situaci lépe než statické obrázky.

Práce v Sierra Chart

V předposlední lekci vám ukážu krok za krokem a vysvětlím, jak si veškerá výše zmíněná schémata a zobrazení grafů nastavíte ve Vašem programu Sierra Chart tak, abyste se nemuseli zdlouhavě trápit při prozkoumávání tohoto poměrně sofistikovaného programu.

Vstudp do privátního fóra

Poslední krátka lekce vám představí, jak si vytvořit vlastní vlákno v privátní sekci, jak se zorientovat a jaké zásady ve fóru ctíme.

Co jistě oceníte?

VIP forum

Přístup do uzavřeného fóra pro získávání znalostí skrze sdílení svých obchodů, komunikace s ostatními tradery, kteří se zabývají stejným obchodním stylem jako vy, stahovat indikátory a předpřipravené šablony grafů.

kouzla s Order Flow

Nástroj profesionálů, který používají banky, fondy, HFT algoritmy a ostatní profesionálové, aby obchodovali chytře v konkurenčním prostředí. Nyní se tyto techniky naučíte také. Je to jeden z hlavních nástrojů, který mi pomáhá analyzovat celkovou situaci a načasovat můj vstup dostatečně přesně. Dnes bych si obchodování a časování vstupu bez analýzy toku objednávek nedokázal představit.

10 hodin dechberoucích informací

Prezentované informace rozebírám do nejmenších detailů pro maximální jednoznačnost a pochopitelnost. Nevysvětluji pouze, JAK se situace na trhu objevují, ale taky PROČ se tak dějí, díky tomu zareagovat chytře a adekvátně. Deset hodin tohoto výkladu pro vás bude obchodní biblí na mnoho dalších let!

Za vzděláním už nejezděte

Studujte z pohodlí domova, na cestách nebo dovolené. Velké množství informací nyní nemusíte zvládnout za jeden den. On-line kurz řeší všechny tyto problémy. Umožňuje vám sledovat každkou lekci zvlášť, když máte čas vy. Kurz je časově neomezený, takže jej můžete přehrávat opakovaně s plnohodnotným komentářem.

Lidé se mě občas ptají, co děla obchodníka na burze úspěšným profesionálem?
Začátečník vždy doufá, že je to super-indikátor nebo strategie.
Já říkám, že spičkový a úspěšný trader je ten, který umí přepočítat informace z trhu do konstantně dobrých rozhodnutí. Takové informace čtu v order flow.

Jaké jsou v kurzu očekávané znalosti?

 • Již nějakou dobu obchodovat a tradingu rozumět.
 • Mít základní znalosti o intradenním obchodování více ZDE.
 • Mít svou zaběhnutou strategii nebo absolvovaný kurz Market Profile ZDE.
 • Znalost bežných Price Action formací.
 • Znalost základů money managementu.
 • Znalost psychologie obchodování na burze.

Jak získat
SLEVU 15 %?

Máte o seminář zájem, chcete být informováni o spuštění a zároveň získat slevu?

Tak se níže:

 • zaregistrujte zdarma na kurz!
 • podpořte mou FCB stránku vaším „Tohle se mi líbí“!

Registrací si „rezervujete vstupenku“ se slevou. Bude  Vám zaslána potvrzující zpráva emailem. Zde Vám později také dorazí informace o spuštění kurzu se speciálním linkem, kde si budete moci zakoupit kurz se slevou 15%! Možnost získat slevu platí do doby než kurzy dotvořím a spustím.

Registrace na seminář

Pokročilý kurz

Order Flow

Forma:

On-line předpřipravená videa

Cena vč. DPH

10 990 Kč

SLEVA 15 % nyní za:

9 341 Kč

Sdílej kurz se svými přáteli.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin