Pokročilý kurz
Market Profile
a struktury trhu

Komplexní a detailní balík know-how o orientaci ve struktuře trhu. Dosud nepřekonaná technika v určování S/R zón a strategických míst ke vstupu. To vše s dopředu určeným potenciálem obchodu.

Toto je první nezbytná stavební součást mé strategie. Rozvíjet jí můžete dále v kurzu Orfer flow.

  • On-line kurz
  • Mnoho hodin prezentace (délka prezentace je delší, než běžný celodenní kurz).
  • Možnost přehrávat kurz opakovaně a kdykoliv.
  • Obsahuje pracovní soubory vztahující se k výkladu (excel, indikátory atd.).
  • Přístup do uzavřené diskuze, kde může student klást libovolné dotazy (platí pouze pro kurz Order Flow).

Čtěte více ZDE!

Mgr. David Dias

Mgr. David Dias

Proč kurz absolvovat?

Protože už delší dobu obchodujete a chcete svou strategii posunout o level výš? Nebo jste si všimli mých naplánovaných obchodů ZDE na Apari a chcete umět tyto techniky také?

Výborně, právě Vám je tento obsáhlý kurz určený a pomůže Vám. Každou lekcí Vás budu vést, a s praktickými ukázkami se snadno naučíte, jak začít používat jeden z mých klíčových nástrojů – Market Profile.

Proč on-line kurz?

Rok 2018 jsem strávil cestováním. Rok 2019 bude zřejmě velmi podobný.

Z tohoto důvodu neobchoduji na každodenní bází a nemohu pořádat kurzy živě.

Proto aktuálně přetvářím kurzy do on-line podoby, která bude dostupná již brzy!

Čtěte více ZDE!

Program

Lekce v kurzu

Tento kurz je postaven pro obchodníky, kteří se obchodováním futures trhů již delší dobu zabývají nebo absolvovali základní kurz.

*Na kurzu není prostor pro vysvětlování základů. Ty můžete nastudovat v základním kurzu – ZDE.

Je potřeba zmínit, že Kurz Market profile a Struktury trhu je první polovinou mého know-how, podle kterého sám obchoduji a tyto obchody pak zveřejňuji. 

Rozdělení přístupu do dvou kurzů má několik výhod.

1) Hlavní výhoudou je možnost načerpat kvantum praktických informací s určitým časovým odstupem (napřed strukura trhu a po určitém čase doplnit vzdělání o Order flow). 

2) Další výhodou, je fakt, že mnozí tradeři chtějí absolvovat jen jednu nebo druhou část vzdělávání, protože již mají své vlastí vědomosti.

3) Poslední nespornou výhodou je rozdělení kurzu i jeho ceny, kdy máte mžnost zjístit, jaká kvalita a informace jsou zde předávaný než se rozhodnete investovat peníze a čas do dalšího vzdělání zde na Apari.

Výstupem kurzu je předané letité know-how, pomocí kterého posunete své obchodní dovednosti na úroveň profesionálních diskrečních intradenních obchodníků. Tyto principy lze také implementovat do Vaší současné obchodní strategie.

Kurz obsahuje pokročilé techniky, analyzování pravděpodobností, volby vhodného risk reward ratio na základě aktuálního rozložení objemu v trzích.

Osobně si kladu za cíl dostat obchodníka na úroveň, kdy se dokáže orientovat v cenové struktuře, ve které obchoduje. Bude umět vybrat profit včas a předcházet naivním a přehnaným očekáváním.

Trading je primárně o X tisících hodin praxe a zvladnutí psychiky. Proto vám bohužel nemohu říci, že Vás kurz naučí vydělávat během jednoho dne na vaše sny, jako to slibuje většina mentorů, jen aby se zavděčili a prodali svůj kurz. Trading je náročný, a proto nikomu nelíčím vzdušné zámky, ba naopak.

Struktura trhu kompozitní profil

V úvodní lekci rozeberu charakter trhu z dlouhodobého hlediska a ukážu Vám různé typy struktur, podle kterých se dále v tradingu orientujeme a plánujeme S/R oblasti.

Rozložení denního volume

V následující lekci probereme strukturu jednotlivých dnů, kterou analyzujeme pomocí nastroje Market profil. Ukážu Vám, jak s tímto nástrojem najít v trhu vhodná místa pro umístění Vašich vstupů a výstupů.

Money management

Tato lekce Vás seznámí s pokročílým a proaktivním řízením peněž na základě aktuální struktury trhu. Vlivem této flexibility se pak lépe adaptujete na současný stav trhu a dokážete své naplanované profit targety zasahovat s větší pravděpodobností a konzistencí.

korelace a price action

Dalším významnou součástí mého přistupu je analýza více trhů, které mezi sebou mají určitou spojitost. Jejich správná analýza Vám může pomoci udělat si ucelenější obrázek o tom, jak se trhy vyvíjejí jako celek, díky čemuž můžete opět zvýšit pravděpodobnost úspěšného obchodu.

Účastníci trhu

Ochutnávka pro další vzdělávání… Kudy je možné se ubirát a co má smysl dále v trhu studovat. Představení účastníků trhu, jak zadávají své obchody do trhu, a jak jejich aktivitu odhalovat. Tím si udělat představu, jaké je vlastně “hrací pole”, ve kterém se rozhodneme riskovat naše peníze.

Práce v Sierra Chart

V poslední lekci Vám krok za krokem ukážu a vysvětlím, jak si veškerá výše zmíněná schémata a zobrazení grafů nastavíte ve Vašem programu Sierra Chart tak, abyste se nemuseli zdlouhavě trápit při prozkoumávání tohoto poměrně sofistikovaného programu.

Co jistě oceníte?

8 hodin hodnotných informací

Všechny informace pečlivě rozebírám pro maximální jednoznačnost pochopitelnost. Neučím pouze "JAK NA...", ale taky "PROČ SE TAK DĚJE...". Tím získáváte 8 hodin nabitých opravdu cennými informacemi, které Vás posunou kupředu.

10 let zkušeností

Díky dlouholetým zkušenostem s Market Profilem a také vzděláváním mých posluchačů vím, na co se zaměřit detailně a co je možné přeskočit. Naučit se jen to podstatné a nezatěžovat příliš hlavu! Tyto vlastnosti se odráží v celém kurzu pro jeho snadnou vstřebatelnost.

Market Profile alchymie

Nástroj, který mě stále fascinu a usnadňuje mojí práci v trzích. Je to jeden z mála nástrojů, který je robustní a stálý svou přesností v čase a různych stavech trhu!
Dnes bych si plánovaní zajímavých oblastí pro obchod bez MP představil jen stěží.

On-line forma

Studujte z pohodlí domova, na cestách nebo při práci. Velké množství výkladu není možné vstřebat za jeden den. To řeší on-line kurz, který Vám umožňuje sledovat každkou lekci zvlášť, jen když to vyhovuje Vám. Kurz je časově neomezený, takže si jej můžete přehrávat opakovaně s plnohodnotným komentářem.

Intraday je náročný na pozornost, to je nesporný fakt!
Když jsem ovládl Market Profile a začal si svá místa pro obchod dopředu plánovat, konečně jsem zažil pohodu při práci. Naopak maximalní "focus" investuji právě jen do míst, když cena dojde "do mé zóny", kde pro mě obchod dává smysl.

Jaké jsou v kurzu očekávané znalosti?

Jak získat
SLEVU 15 %?

Máte o seminář zájem, chcete být informováni o spuštění a zároveň získat slevu?

Tak se níže:

  • zaregistrujte zdarma na kurz!
  • podpořte mou FCB stránku vaším „Tohle se mi líbí“!

Registrací si „rezervujete vstupenku“ se slevou. Bude  Vám zaslána potvrzující zpráva emailem. Zde Vám později také dorazí informace o spuštění kurzu se speciálním linkem, kde si budete moci zakoupit kurz se slevou 15%! Možnost získat slevu platí do doby než kurzy dotvořím a spustím.

Registrace na seminář

Pokročilý kurz

Market Profile
a struktury trhu

Forma:

On-line předpřipravená videa

Cena vč. DPH

6 490 Kč

SLEVA 15 % nyní za:

5 516 Kč

Sdílej kurz se svými přáteli.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin