On-line kurzy intradenního obchodování

APARI online kurz4
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Trading je proces, je to jedna velká změna a v životě to chodí velmi podobně. Pokud občas Apari.cz navštěvujete, tak jste si určitě mohli povšimnou menší aktivity. To bylo právě z důvodů změn, které nastaly. Díky těmto změnám již nemám na zádech jistá břímě a věci jako je například studium, které člověka kotví na jedno místo, tak jsem začal více cestovat.

To se bezprostředně dotýká samotného obchodování a pořádání vzdělávacích kurzů, které jsem pro zájemce a tradery pořádal. Protože mě baví psát články, ilustrovat je, sdílet své uskutečněné obchody, komunikovat s tradery o jejich obchodování a progresu, tak mám stále velkou radost z toho, že tady Apari je a nachází si nové příznivce a čtenáře.

K tomu, aby se Apari dále rozvíjelo a nabalovalo na sebe větší komunitu traderů, kteří se zaměřují na intradenní obchodování skrze optiku struktury trhu, Market Profile, Order Flow a obchodování market aukce, tak je k tomu potřeba přizpůsobit taky samotné vzdělávací kurzy. Dříve jsem byl schopen pořádat kurzy živě a umožnit obchodníkům nakouknout do mé „kuchařky“ tradingu.

Nyní situace živým kurzům není tolik nakloněná, a proto jsem se po zvážení situace rozhodl překlopit kurzy do on-line podoby, webinářů chcete-li. Výhody jsou „win / win“. Jak z mého pohledu, tak hlavně z pohledu vás, klientů.

Ty pro vás, jako potenciální zájemce, jsou značné a převyšují případné nevýhody, které z podobné formy vzdělávání plynou. Jako hlavní výhodu spatřuji možnost se vzdělávat bez potřeby kamkoli cestovat, možnost postupovat kurzem vlastním tempem (To byla totiž asi hlavní nevýhoda živých kurzů. Kvantum informací bylo natolik velké, že nebylo v lidských silách vstřebat tolik informací za jeden nebo dva dny na kurzu.). Možnost pustit si výklad opakovaně a s plnohodnotným komentářem je další benefit, který nelze nezmínit. Zároveň po absolvování mých vzdělávacím kurzů získáváte přístup do VIP fóra. Zde se můžete na všechny své nejasnosti dále doptávat a komunikovat je s ostatními členy fóra a také se mnou. Sdílíme zde naše obchody a tím lze uzavřenou diskuzi vnímat, jako další prostor pro vzdělávání. Díky tomu neztrácíte ani možnost interaktivní komunikace, kterou byste jinak možná mohli postrádat v porovnání s živými kurzy.

Výhody na mé straně vnímám v růstu Apari, vzdělávání nových traderů, kteří mohou kontinuálně přicházet a nebudou nuceni čekat na naplnění kapacity kurzu a taky v mém zisku.

Živé kurzy bych přesto nechtěl zcela zavrhnout. Se současným výhledem pravděpodobně vypíšu jeden živý kurz pro tento rok. O této akci budu informovat zde na Apari s dostatečným předstihem a tím se budu snažit vyjít vstříc obchodníkům, kteří přesto preferují osobní, živý seminář.

Co vše v on-line kurzech naleznu?

 • X hodin prezentačních videolekcí s komentářem. Délka celého kurzu je delší, než živý celodenní kurz, protože zde nejsme omezení časovým harmonogramem. Každé lekci je proto věnován dostatek prostoru k plnohodnotnému vysvětlení.
 • Možnost přehrávat lekce opakovaně bez nutnosti zapisování strohých poznámek. Vždy si můžete lekci přehrát znova s originálním komentářem. Stačí byt připojen k internetu.
 • Pracovní EXCEL soubory nebo také indikátory, které se ve výkladu objevují a pracujeme s nimi.
 • Podporu v uzavřené diskuzi, která je přístupná studentům jež absolvují Kurz market profile a Kurz Order Flow. Zde můžete sdílet, komentovat a dále se vzdělávat.

Všechny kurzy jsou zpracované do podoby sestříhaných videolekcí obsahující veškeré mé know-how nasbírané za posledních 11 let v oblasti intradenního obchodování futeres trhů.

Dostupné on-line kurzy:

Základní kurz

Kvalitní začátek
Kč3490
2966
 • Začátečník
 • V základním bloku Vás naučím vše potřebné do začátku obchodování. Dozvíte se, jak celé řemeslo uchopit, a jaké znalosti budete potřebovat, aby se trading mohl stát zdrojem vašich příjmů.
15 % Sleva

Market Profile​

Struktura trhu
Kč6490
5516
 • Středně pokročilý
 • S tímto vzdělávacím blokem Vás naučím orientaci ve struktuře trhu a konkrétní kroky k tomu, abyste si uměli počkat na správné místo ke vstupu s dopředu známým potenciálem a rizikem obchodu.
15 % Sleva

Order Flow

Exekuce obchodu
Kč10990
9341
 • Pokročilý
 • Obchodní styl, se kterým Vás naučím, jak odhalovat aktivitu tvůrců trhu (market makerů), kteří cíleně obchodují proti stop-lossům obchodoníků. Na základě toho rozhodovat o vstupovat do pozice.
15 % Sleva

Možnost rezervace zlevněné vstupenky

S projektem on-line webinářů jsem teprve na začátku. Než vše oficiálně spustím a kurzy budou dostupné ke koupi, tak bych rád nabídl možnost „férové hry“.

Chcete-li získat slevu, tak prosím podpořte Apari:

 • Dej „Tohle se mi líbí“na Apari-FCB stránce!

Těmito kroky podpoříš Apari, aby se o něm dozvědělo více lidí, bylo tady stále více živo a mohli zde mít větší komunitu traderů se stejným náhledem na trhy. Výše uvedené kroky, jak podpořit Apari je nutnou podmínkou pro nárok slevy.

Kromě Apari a většího povědomí tím taky nesmírně podpoříte mě při tvorbě samotné!

Děkuji mnohokrát

David

Jak kurzy hodnotí studenti?

Robert S.
Read More
Od absolvování osobního mentoringu jsem po zkušenostech z jiných kurzů zas až tolik neočekával. David mě velmi pozitivně překvapil hned v několika směrech. Jeho přístup k trhům a celkově velmi otevřené sdílení svého obchodního přístupu je něco, s čím jsem se za řadu svých předchozích absolvovaných kurzů nesetkal. Velmi oceňuji otevřené sdílení svých reálných obchodů a zveřejňování i těch špatných.
Lukáš H.
Read More
Hledal jsem neco co by mi pomohlo s casovanim obchodu, a tak jsem vyuzil nabidky Davida a jeho druhe casti kurzu. Po jeho absolvovani jsem dostal opravdu velke mnozstvi novych praktickych informaci, ktere mohu aplikovat do meho pristupu a zcela jiste zajisti posunuti meho tradingu o level vyse. Kdo ma zajem vice nahlednout “pod poklicku” cenovych usecek, obracenim se na Davida urcite chybu neudela.​
Leoš Č.
Read More
Důvod proč jsem se rozhodl o víkendu absolvovat kurz APARI byl ten, že přecházím na po určité době na live obchodování a zde se za každou chybu velmi tvrdě trestá v podobě zasažených stop losů. Chtěl bych touto cestou Davidovi poděkovat za vyčerpávající informace. Proti nám běžným retail traderům stojí armády matematiků, chytrých mozků, kde vítězí jen ti nejlepší. Díky zveřejňování obchodů live David dokázal, že se dá na tomto bojišti konzistentně vydělávat. Ukázal mně cestu, která není jednoduchá, ale pokud budu dodržovat pravidla, můžu po ní kráčel dál. Snad jen doplním, pokud se chcete dostat o mílový krok dále, mohu tento kurz jen doporučit. Díky Leoš​
Tomáš Š.
Read More
Cez víkend som sa zúčastnil Davidovho pokročilého kurzu “Obchodování na základě dynamiky toku objednávek”, ktorý bol rozdelený do 2 dní. Prvý deň sme sa venovali Market Profilu a štruktúre trhu a druhý deň obchodovaniu na základe toku objednávok, čiže na základe OrderFlow. Davida som pred kurzom sledoval cca mesiac na jeho stránke apari.cz, kde pravidelne uverejňuje svoje live obchody z rovnakého trhu, ako obchodujem ja. Keďže sa už vyše 2 roky venujem práve obchodovaniu na základe OrderFlow, hľadal som niekoho ešte skúsenejšieho a úspešnejšieho, kto ma ďalej “nakopne” tým správnym smerom. Kurz predčil moje očakávania, hlavne z jeho druhej časti som bol doslova nadšený. David mi poskytol hlbší pohľad na všetkých účastníkov trhu tak, aby som vedel, kto sú moji “protihráči” a kto musia byť moji “spoluhráči”, čo je podľa mňa nutná podmienka toho, aby bol trader ziskový. Ako bonus som dostal nové indikátory, ktoré sú šité na mieru pre tradera obchodujúceho na základe OrferFlow. Musím oceniť ešte jednu podstatnú vec a to sú Davidove výborné rečnícke schopnosti. Vedel odpovedať na každú moju otázku ohľadom trhov, softwaru a hardwaru, čo naozaj veľmi oceňujem. Kurz teda určite odporúčam jednak začínajúcim, ale hlavne pokrčilejším traderom, ktorý hľadajú osobnejší prístup na kurzoch, ktorý miestami prechádzal až do osobného mentoringu.
Martin M.
Read More
Ahoj Davide, chtěl bych poděkovat za vše co jsi ukázal a vysvětlil na pokročilém kurzu OrderFlow. Tento kurz doporučuji pro všechny, kteří už mají nějaké zkušenosti a znalosti z oblasti Price Action a chtějí svůj trading rozšířit o další rozměr. OrderFlow Vám dá povědomi o hloubce trhu a ukáže s kým chcete jít v trhu a s kým ne. Kombinace OrderFlow a Price Action je pro retailového obchodníka silná zbraň, se kterou je pravděpodobnost úspěchu na trzích silně nakloněna na naši stranu.
Jaroslav P.
Read More
Sám recenzím na stránkách traderů nevěřím, ale z víkendového kurzu jsem nadšený a proto, když mě David požádal o zpětné shrnutí mých dojmů, je to to nejmenší co můžu udělat. Na kurz jsem se rozhodl jít, protože o Davidovi a jeho obchodování vím již od roku 2014 ze serveru Finančník. To, že je i po třech letech stále „viditelný“ ve světě tradingu, mi dodalo potřebnou důvěru se pro kurz rozhodnout. Výklad šel postupně od základů až do úplných detailů a vše do sebe perfektně zapadalo. Je vidět, že každý Davidův úkon v trhu je od začátku až do konce promyšlený ze spousty stran jako šachy nebo poker. Přesně o takovýhle přístup se snažím i já a jsem rád, že mohu čerpat z Davidových zkušeností.​
Martin Č.
Read More
V septembri som sa zúčastnil obidvoch kurzov – „Market profile a struktura trhu“ a „Obchodování na základe dynamiku toku objednávek“.Bolo to veľmi dobré rozhodnutie, keďže kurzy na seba logicky nadväzujú a spolu utvárajú ucelný pohľad na trhy. A to pohľad, ktorý je úplne odlišný od toho, čo je väčšine začínajúcich a v mnohých prípradoch aj pokoročilých traderov známe (obchodovanie na základe indikátorov, price action, …). Štruktúra trhu a Order flow ponúkajú v Davidovom podaní komplexný pohľad na trhy.Prvý kurz venovaný štruktúre trhu ponúka traderovi získať akúsi „mapu“ toho odkiaľ a kam trhy smerujú a prečo. Zároveň ponúka možnosť sa v trhoch zorientovať a nájsť si oblasti v ktorých je vhodné hľadať príležitosti pre vstup do pozície, ako aj oblasti do ktorých je vhodné nastaviť výstup z otvorenej pozície. V časti druhej, ktorá je venovaná order flow, David veľmi podrobne vysvetľuje svoj pohľad na to ako, prečo a na základe čoho do trhu vstúpiť ako i vystúpiť. Ide o veľmi detailné načasovanie vstupu/výstupu do/z pozície na základe Davidových dlhoročných skúseností z obchodovania Order flow, podporené vlastnými „custom“ indikátormi, ktoré sú účastníkom kurzu po jeho absolvovaní k dispozícii.Mne osobne David v prvom kurze venovanej štruktúre trhu pomohol sa v trhoch zorientovať a nájsť tie miesta, v ktorých sa oplatí na trhy v rámci obchodnej seanse sústrediť na 100% a zároveň ma naučil identifikovať aj miesta/oblasti, v ktorých si môžem dovoliť sa na trhy „nesústrediť naplno“ a trochu si v rámci náročnej obchodnej seanse „oddýchnuť“, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže je veľmi náročné udržať si v trhoch maximálnu pozornosť počas celej doby obchodovania. V časti druhej venovanej Order flow mi David v rámci jedného dňa dokázal pomôcť pochopiť to, čo som sa sám a neúspešne snažil v rámci dekódovania numbers barov pochopiť veľmi dlhú dobu. Jednoducho povedané: Sám tvrdím, že v živote ani v biznise skratky neexistujú. Zároveň ale moja osobná skúsenosť hovorí, že je fajn sa nechať nasmerovať na tú správnu cestu, čo tieto dva kurzy v Davidovom podaní spĺňajú na 100%. Nechať si poradiť od skúsenejších, dať sa naviesť na tú správnu cestu a investovať do svojho vzdelania bolo, je a vždy bude v každom biznise pre mňa dôležité a trading nie je výnimkou.​
Soňa M.
Read More
Důvod, proč jsem se rozhodla navštívit tento kurz, byl ten, že již nějakou dobu jsem sledovala Davidovo obchodování na jeho stránkách a chtěla se o tom dozvědět více. David se v kurzu snažil uvést nejen do problematiky obchodování na burze, jeho obchodního systému či úskalí spojených s obchodováním, ale zároveň se mu také podařilo posluchače zaujmout svými profesionálními znalostmi týkajícími se intradenního obchodování a také vynikajícími prezentačními schopnostmi. Kurz pokryl všechny podstatné stránky uvedeného obchodování, vše bylo doplněno náležitými ukázkami a nechybělo ani místo pro osobní dotazy k prezentované látce. Zároveň bych ráda vyzdvihla i fakt, že ukončením kurzu to nekončí. Pro účastníky kurzu je připravené VIP fórum pro diskuzi nad otázkami týkajícími se např. zprovoznění potřebné obchodní platformy či komentářům k uskutečněným obchodům. Postupně se se všemi těmito „doplňujícími“ prvky kurzu seznamuji a velmi ráda se s Vámi podělím o další hodnocení za pár měsíců, až za sebou budu mít i živé obchodování dle těchto nových poznatků z kurzu a fóra.​
Patrik Z.
Read More
V prosinci jsem navštívil pokročilý kurz – Obchodování na základě dynamiky toku objednávek. Seminář se konal v Ostravě ve velice příjemné prezentační místnosti. Po celou dobu jsme měli k dispozici pohoštění ve formě kávy, čaje a vody, což považuji za příhodné plus. Výklad našeho mentora Davida Diase byl opravdu profesionální, zároveň perfektně srozumitelný a pochopitelný. Šlo poznat, že z Davida mluví léta praxe, což bylo z jeho výkladu a předvedené prezentace dobře znát. Kurz bych doporučil pro všechny obchodníky, kteří mají zájem o zásadní rozšíření znalostí v oblasti čtení grafu. Tento kurz mi velice rozšířil obzory a poskytl prostor nahlédnout hlouběji do problematiky.​

Sdílejte tento článek se svými přáteli

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin